| cavalerul11 a întrebat:

Atunci cand mi-am pus windowsul xp pe DVD l-am bagat sa il instalez i-am dat restart la calculator si nu mi-a aparut aia cd... care trebuie sa apas ENTER casa inceapa instalarea mai trebuie sa un program casa fac sa me-arga sa se instaleze sa se activeaze chestia aia

Răspuns Câştigător
| BCosmin14 a răspuns:

Primul lucru pe care ti-l arara cand pornesti calculatorul e o imagine si undeva in colt trebuie sa scrie un F*(ex.F12, F2 ) apesi acel F* si iti da o chestie cu HDD sau CD/DVD, o alcei pe cea cu CD/DVD

1 răspuns:
| Vladutz89 a răspuns:

Trebuie sa intri in bios si sa pui la first boot device -CD/DVD-ROM-ul,