| Letty03 a întrebat:

Atunci cand vreau sa-mi inchid laptopul imi mai apar si cuvintele: sleep. & hibernate. Sunt cam curioasa de fel si vreau sa vad ce face cand dau pe ele, dar mi-e frica sa nu se inchida de tot. Deci ce se ntampla daca rau pe el?

Răspuns Câştigător
| SDavidS a răspuns:

Daca dai pe sleep laptopul se stinge complet, dupa asta daca apasi pe orice cifra atunci va reveni unde ai fost tu, muzica, internet...
Daca dai pe hibernte atunci laptopul se stinge complet ca si la sleep, dupa asta daca apasi buzonul de pornire atunci e ca si cum porneste complet dar rebine tot unde ai fost ca la sleep dar aici computerul si stinge de tot. Funda?

2 răspunsuri:
| Lydia28 a răspuns:

Nu se intampla nimic rau, intra intr-un fel de standby. Dupa aceea trebuie sa te loghezi din nou daca ai parola la el...

| xAlL3Xx a răspuns:

Sunt functii care te ajuta sa nu pierzi unele lucruri nesalvate, FUNDA?big grin