| bulzz a întrebat:

Dau funda, am windows 7 ultimate, si nu ma lasa sa-mi pun laptopul pe sleep, toate optiunile hibernate, lock etc. functioneaza doar pe sleep nu ma lasa sa selectez, cum fac?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Citeste postarile de aici http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t854860.html

2 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Intra in cmd CU DREPTURI DE ADMINISTRATOR si scrie:
powercfg.exe -h on

| gabita12 a răspuns:

Nu te lasa find ca windows 7 ultimet nu e compatibil cu ori ce pc si ieu am avut aceas problema dar mi-am instalat windows 7 professional si merge