| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Au aparut noi emoticoane pe facebook..stari..gen "se simte amuzant" "trista" "se uita la un anumit serial" si mai multe la toti aproape le apare mie nu imi apare in drept la stare cand scriu acolo oare de ce? trebuie sa activez eu ceva?

5 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Trece facebook in limba engleza si atunci vei avea emoticonul respectiv.e numai pentru limba engleza

| alexoparlescu a răspuns (pentru Baton):

Pai si eu il am in engleza da nu merge!
nu stiu de unde sa le pun

| CarmenElenaa a răspuns:

Merge doar de pe telefon :p

| CarmenElenaa a răspuns:

Funda?

| AccesoriiAli a răspuns:

Trebuie sa pui facebook-ul in limba engleza si dupa aia posteaza la tine pe cronologie ceva ce vrei uh si o sa vezi acolo unde dai sa scrii unde esti sau cu cine esti iti apare si un emoticon si dai pe el! Funda happy?