| speranata a întrebat:

Cum pot sa fac pe facebook sa-mi apara si mie acele emoticoane si langa sa apara ( se simte fericita/trista/iubita..etc) multumesc antticipat +funda

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Voi da copy-paste la un vechi răspuns:
Pentru început setează-ţi facebook-ul în limba engleză, "English (US)".
După ce ai făcut asta, intră pe profilul tău şi vezi că atunci când dai click pe "Ce este în mintea ta?" îţi apare un smiley face gri.
Iar după, postezi cu ajutorul acelui smiley-face, ce faci în momentul acela/ cum te simți.

| speranata explică (pentru positivity):

Multumesc frumos!:*

2 răspunsuri:
| andreynba a răspuns:

Eu stiu ca acele stari pot fi folosite doar daca ai facebookul in engleza. Am prieteni care au incercat si doar asa a mers, solutie: schimba-l in limba engleza.