| totiptunu64 a întrebat:

Au incercat sa-mi sparga mailul.am facut plangere.se poate afla cine a facut-o daca doar a incercat si nu a reusit sa o sparga si daca a incercat sa o sparga de pe calculatorul de la serviciu?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut plangere.De acord. Unde?

| totiptunu64 explică (pentru darrio2007):

La DIICOT.se poate afla chiar daca doar a incercat sa o sparga, nu a spart-o efectiv?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde ai facut plangere?

da se poate afla ip ul nu conteaza unde e calculatorul.

doar ca e nevoie de un mandat de la politie pentru ca providerul de net sa dea informatii despre ip

| totiptunu64 explică (pentru suntserios):

La DIICOT.se poate afla chiar daca nu mi-a spart-o ci a incercat doar?

| suntserios a răspuns (pentru totiptunu64):

Sunt curios, ce ti au zis cei de la diicot?

de aflat se poate afla orice, dar trebuie un motiv intemeiat, ca altfel ar fi mii de cereri de genul.

| totiptunu64 explică (pentru suntserios):

Sa astept.un motiv intemeiet este, motiv despre care prefer sa nu vb aici.

| suntserios a răspuns (pentru totiptunu64):

Cine stie pana cand te au pus sa astepti