| anonim_4396 a întrebat:

Aud cum se incarca windows-ul (xp) dar laptopul nu-mi afiseaza nimic. ce o fi?

2 răspunsuri:
| Mihai03 a răspuns:

Poate fi si la monitorul laptopului sau de la hardul sau. Te rog sa te duci la un specialist. Pana nu va vedea un specialist laptopul tau, adevarata problema si solutie nu poate fi precizata happy.

| Mihaita_8315 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, m-am dus la reprezentanta si mi-a spus ca este de la hard disk si monitorul. Daca vrei du-te la reprezentanta, fundita?