| eeroaree a întrebat:

Am scapat laptopul pe jos. se deschide, se afiseaza mesajul "Microsoft corporation" cu o chestie care se incarca, iar apoi ecranul devine negru complet. ce sa i fac?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa nu mai scapi laptopuri pe jos! Probabil ti s-a busit hardul de la soc!

| RaduTN a răspuns:

Du-l cât de repede posibil la service ca să vadă ce şi cum.

Baftă wave

| CMV1994 a răspuns:

I-ai facut bad-uri pe hdd si el porneste in modul recovery incercand sa rezolve problema dar ramane negru fiindca se blocheza incercand sa acceseze acele sectoare cu bad. Acelea sunt bad-uri fizice si nu se pot repara! Singura solutie e sa iti schimbi hdd-ul!
Imi pare rau!