| TripleFunny a întrebat:

Auziti am nevoie de ajutorul vostru am facut un video si vreau sa il pun pe youtube si imi zice The file you are uploading may not be a valid video file. See recommended file types for uploads.
Am windows media player si cred ca din cauza asta ce pot sa fac sa ma lase sa il pun?
Cine ma poate ajuta dau Funda si multe multe multumiri din suflet va rog!

Răspuns Câştigător
| abyssaria a răspuns:

Probabil nu este un format pe care sa-l suporte youtube-ul. Incearca sa-l faci mp4, avi, wmv sau alt format din "See recommended file types for uploads."

| TripleFunny explică (pentru abyssaria):

Si cum as putea face asta daca imi explici o sa iti dau funda te rog ajuta-ma

| TripleFunny explică (pentru abyssaria):

Cum adica avi e un program?

| abyssaria a răspuns (pentru TripleFunny):

Nu este un program, este un format video. Cu ce program l-ai facut? Vezi daca poti in acel program cu care l-ai facut sa-i schimbi formatul. Windows media player, este un program cu care deschizi fisiere video.