| Rareș_Rareș_1994_z1Kk a întrebat:

Auziti,daca am avut modat PS3-ul (Multiman) si i-am facut update,nu ma mai lasa sa intru pe Multiman,de ce?

Am auzit ca se poate face downgrade, e adevarat?
Daca asi face acest Downgrade as mai putea avea PS3-ul modat? (nu l-am sters)

Funda

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce fel de update ai facut? Ai facut cumva update oficial?
http://bit.ly/1cU8Aa9
vezi daca mai ai acele optiuni si la tine in consola(install package si apps_home)

| Rareș_Rareș_1994_z1Kk explică (pentru sltlp):

Da, direct de pe PS3, dar nu am cablu ca sa pot conecta ps3-ul cu pc-ul, de care imi trebuie ca imi cumpar?

| sltlp a răspuns (pentru Rareș_Rareș_1994_z1Kk):

Atunci nu mai ai ce sa ii faci. Trebuie modata iar, si te costa 150 lei.