| Eookatha a întrebat:

Auziti, spuneti-mi si mie va roog, niste programe cu care sa pot edita pozele de pe facebook. Am o pagina (Lacrimi de cristal daca vreti sa va uitati, e comunitate)si nu mai stiu cu ce program scriam pe poze in mai multe feluri numele paginii. Adica aleg o poza si vreau sa scriu pe ea facebook, sau cum se numeste pagina, dar cu modele faine...de exemplu intr-un dreptunghi sau chestii d-astea. Cred ca stiti la ce ma refer. Plzzzz, cat mai repede

Fundaaa :*

2 răspunsuri:
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Photoshop, Photoscape...

| Eookatha explică (pentru AndutzzaAnduu):

Inafara de astea, pe astea le stiu...dar erau altele, nu mai stiu cum se numeste, era un program super tare