| radubradu94 a întrebat:

Aveti idee daca gasesc prin Bucuresti un xerox, mai profesional, unde sa pot duce niste carti sau cursuri ca sa mi le scaneze si sa mi le puna in format digital pe un memory stick? Sau aveti vreo idee cum as putea trece in format digital cartile sau cursurile? Am scaner acasa, dar ar dura foarte mult sa scanez o carte de 200 - 300 de pagini...

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Exista in incinta pietii Timpuri Noi, langa facultatea Titu Maiorescu un centru xerox care are servicii asemanatoare cerintelor tale. Daca nu stai departe de zona precizata merita sa incerci. Exista softuri de recunoastere a scrisului de pe o hartie scanata/pozata dar e foarte multa bataie de cap cu ele si foarte mult timp de pierdut!