| Laaaaaariiiiiiiii a întrebat:

Avrea şă-mi cumpăăr o imprimantăă şi am văzut în reclama de la Real una [revistăă real la pagina 13 pentru cei care au revista cu promoţii din 25.10- 06.11]
Scrie:
Multifuncţional Printer MP 280, de la CANON, rezoluţie printare 4800x1200
Printer, copiator şi scanner
Preţ: 179.00 Ron
Este bună? Merită să o iau? Ce poate face! Căă eu nu mă prea pricep la imprimante!?

Funda!

P.S: Aş vreau un răspuns de la cineva care are una sau se priecepe. Aa şi ce mai trebuie săă cumpăr la ea ca să meargă înafară de hârtii!

4 răspunsuri:
| Laaaaaariiiiiiiii explică:

Mâine aş vrea să trec pe acolo şi să nu merg degeaba, pliz să-mi ziceţi

| Scumpilicii a răspuns:

..Pai este o marca buna, si mertita sa o cumperi! Si eu am exact la fel! Ti-o recomand, este prea buna. Trebuie sa-i cumperi tus pentru a merge si hartii, bineinteles. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Laaaaaariiiiiiiii explică (pentru Scumpilicii):

tusul cam cat costa?

| Scumpilicii a răspuns (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Pai, cand incarc color+alb-negru ma costa intre 100-150 lei. Depinde la cine ma duc. Eu nu stiu cum este in orasul tau... Eu zic cum e la mine happy. Stii si tu cum e la " criza " rolling on the floor. Preturi mai scumpe, sau mai mici, depinde... Sper ca te.am ajutat! Vei fi multumita de aceasta imprimanta!