| Nidalee a întrebat:

Azi cand am deschis PC-ul am observat ca nu pot sa intru nici in My Computer, nici pe Safari... absolut nimic. Tind sa mentionez ca daca dau dublu click pe My Computer de exemplu dispare tot de pe desktop si dupa apare inapoi. Trebuia cumva reinstalat windowsul?

Deci efectiv cand vreau sa intru pe My Computer sau pe oricare alt program dispare absolut tot de pe deskptop ca si cum ar fi gol si dupa cateva secunde apare inapoi. Ce e de facut? puppy dog eyes Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| marculescumihai a răspuns:

Daca ai un backup setat nu trebuie sa reinstalezi windowsu.Intra in safe mode --> control panel si la dai restore backup sau asa ceva.

| jumpboy16 a răspuns:

Da, trebuie sa-ti reinstalezi windows-ul.

| Sprague_Kelly_1991 a răspuns:

Dai restart, apesi pe f5 in timp ce porneste si selectezi modul de pornire in safe mode with networking. apoi intri pe net, downloadezi ad-aware, il instalezi si il rulezi.sigur ai luat vreun virus ceva