| RoxanaGhost a întrebat:

Azi cand eram pe calculator,beculetele de la tastatura nu se aprind bine iar daca incerc sa scriu cu tastatura nu se mai misca sageata la mouse. asta e a doua oara pe ziua de azi! prima data nu era bine conectat in unitatea cent rala.L-am conectat si mergea acum am incercat din  nou si nu merge! ce sa fac? P.S folosesc qwertty de la google tr anslate

Răspuns Câştigător
| PaulCCraciun a răspuns:

Sa inteleg ca daca le folosesti separat, fiecare dispozitiv in parte, merg corespunzator?