| CAMELIA23 a întrebat:

Baiatul meu are adresa mail, respectiv cont pe facebook.Eu am alta adresa mail si nu reusesc sa-mi creez un nou cont facebook pentru mine.Cand dau click pe facebook pentru a ma inregistra imi apare direct pagina baiatului meu. Cum ar trebui sa procedez? multumesc

Răspuns Câştigător
| xgamerz a răspuns:

Poi, ori folosesti un alt Internet Explorer, de ex: Opera/Google Chrome/Mozila firefox etc., ori pe pagina de facebook a baiatului, faci click pe HOME ->logout/iesire.

| CAMELIA23 explică (pentru xgamerz):

Iti multumesc mult XGAMERZ! am reusit sa-mi creez cont, dar am lansat o noua intrebare, la care poate imi raspunzi din nou!

| xgamerz a răspuns (pentru CAMELIA23):

Ok, ma bucur k rasp. ti-a fost de ajutor. Poti acord o funda?