| AaaaaAalexx a întrebat:

Baieti si fete: asa imi apare mie f******t. Stiu ca e farsa de 1 aprilie, dar acum ma mananca si pe mine sa fac asa cu facebook-ul(dedicatie pentru cafeaua cu sare care am baut-o azi:)))). Imi ziceti si mie cum fac? Am vazut un utilizator ca a reusit sa faca inapoi scrisul, dar eu vreau inversul pe facebook. Sper ca ati inteles. Funda! http://s29.postimg.org/n7qc72bbb/Untitled.png

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Nu un utilizator a facut asta, ci cei care detin site-ul, deci nu poti face asta.