| GEORGEL2012 a întrebat:

Baietii voi cand va barbieriti va lasati contur la barba sau va barbieriti total?
Folositi masina de tuns corporal?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Tot, mi se pare urat sa las barba pe fata chiar daca e putin acolo, cu lama.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Noi barbatii ne barbierim total, nu lasam barba si nici contur! Asa se face sa fim chipesi la fata! Unde ai mai auzit asa ceva sa folosim masina de tuns corporal, noi folosim aparatul de ras cu lama Gillete sau aparatul de ras electric!

| untu a răspuns (pentru GEORGEL2012):

Nu e bun! Pentru ca se pot strica lamele repede, ce trebuiesc inlocuite din rezerva si nu cred ca au din stoc!