| anonima0101 a întrebat:

Baii urgent ajutorr.
Deci..nu inteleg de ce mereu cand pun o poza pe facebook, mi se pune ca si postare, adica in cronologie are un anumit nr de like-uri iar cand o deschid sau ma' rog, like-urile dispar si nu inteleg de ce doar la mine e asa. Cum rezolv asta? Plz hellp. Dau funda, vot ce vreti doar sa ma ajutati. big grin

7 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Stai putin! voi da un telefon la NASA sa ii intreb daca stiu o cale de rezolvare.e mult prea urgent.

| anonima0101 explică (pentru SergiuBoss11):

Mersi mult, apreciez.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Vezi ca edy e la agatat mai multlaughing

| Edyy_Edwards_1995 a răspuns:

Vb pe chat pe fb
#Edwards edyy

| Edyy_Edwards_1995 a răspuns:

Vb pe chat fb
Add me
Edwards edyy

| anonima0101 explică (pentru Edyy_Edwards_1995):

Okay, iti dau "add" daca imi spui cum rezolv chestia cu pozele. laughing

| Edyy_Edwards_1995 a răspuns:

Pai da mi mes pe chat si ti zic