| robiiusan a întrebat:

​Bateria de la telefonul meu iphone 7 se descarca peste noapte de la 100% pana pe la 20% fara sa ruleze vreo aplicatie. Se poate sa fie stricata?

5 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, mai mult ca sigur se poate ca bateria sa se fi defectat, sau sa ai virusi sau aplicatii ce sunt deschise, succes

| Beuca_Andrei_2001 a răspuns:

Poate ai o aplicatie care iti descarca telefonul. Ca si eu am patit ceva asemanator da cu alt telefon.

| mgtow a răspuns:

Sau o aplicatie care merge in plan B si consuma baterie de ex un post de radio din aplicatie care e pus pe stop dar nu e inchisa aplicatia

| RAY a răspuns:

Inchidel de tot si vezi cum e, daca se repeta rezultatul bateria e pe moarte

| Cumvreu a răspuns:

Salut am eu zic ca ie bateria de vina și eu am ipone6 plus dar dabea dacă mise duce un procent din baterie eu zic sa schimbi bateria sper ca te-am ajutat