| oceanic a întrebat:

Bienvenue! Am un adaptor primit odata cu cardul! Pentru cei care nu stiu este ca si cardul de memorie decat ca este putin mai mare si are un slot pentru cartela de memorie Micro SD! Intrebarea mea este, ce se poate face cu el? Daca are vreo importanta adaptorul este Kingston! Fundaa!; d

Răspuns Câştigător
| eek a răspuns:

Unele laptopuri au cititor de card.doar ca nu poti maga in el direct cardul miro sd.il pui cu tot cu adaptor

1 răspuns:
| bogdytzu a răspuns:

Adaptorul e in caz ca nu ai vreun cititor de micro SD poti sa bagi cardul in adaptor ( adaptorul fin d de marimea unui card SD) si cardul se poate transforma intr-un card SD