| anonim_4396 a întrebat:

Blackberry 9700 sau Nokia N900?
Care e mai bun? As vrea si niste argumente daca se poate de la cineva care are unul dintre modele sau cineva care se pricepe la telefoane.
Multumesc aniticipat!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E adevarat, dar black berry e ca si un iphone(poti sa ai 100 de super-Nokia, daca nu ai iphone)Iphone si black berry sunt, dupa mine, deosebite.

| antimulte a răspuns:

N900
are memoria interna de 32 de gb nu 256 de mb ca 9700, iar camerele nu se compara, una de 3.15 cu una de 5 megapixeli care are si flash pe deasupra.