| Alinutcelcurios a întrebat:

Daca am incercat sa scot placa de baza dintr-un telefon al unui coleg și s-a rupt intr-un colt, VA MAI FUNCTIONA?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce s-a rupt. Daca s-a intrerupt vreun circuit, adio placa de baza. Te-ai dat mare meșter. Plătică te numesti.

| sierra1 a răspuns:

Colțul conține trasee de circuite?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Alinutcelcurios):

Montează-l la loc și alimentează-l apoi vezi ce-o fi

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns:

Și de ce ai făcut asta mă rog? Te pricepi la depanat plăci de bază de telefoane mobile?

| ReddY25 a răspuns:

Posibil să nu

Răspuns utilizator avertizat
| ClaudiuMotanul a răspuns:

Daca nu s-a rupt în acel colt vreun circuit ar trebui sa funcționeze dar dacă a atins vreun circuit poți sa o arunci nu ai ce sa mai faci.