| Llowlight2023 a întrebat:

BN TPU hey Nokia 9 pureview (folosit ) la 750 lei sau Nokia 6. 1Plus (nou nout 0 minute) la 420 lei? Ce e mai bun?

Răspuns Câştigător
| floruits a răspuns:

Bună!

Depinde ce vrei să faci cu telefonul.

Dacă vrei să faci poze mai bune, îți recomand Nokia 6 plus. ( Pentru că are 16 MP )

Dacă vrei să folosești la gaming, îți recomand Nokia 9 PureView ( Are 6 GB ram, 3320 mAh, un procesor destul de ok și 128GB )

Din punctul meu de vedere, Nokia 9 PureView este mai bun pentru că are displayul mai mare, o versiune de android recentă, 6 GB ram, 3320 mAh, un procesor bun, multă stocare, 12 MP în comparativ cu Nokia 6 plus ( Care are 32/64GB stocare, 4 GB ram, un procesor mai vechi, 3060 mAH, o versiune de android mai veche, 16 MP )

Sper că te-am ajutat,
Zi frumoasă.

| Llowlight2023 explică (pentru floruits):

Mulțumesc mult seara frumoasa numai bine te iubesc mult ()

| floruits a răspuns (pentru Llowlight2023):

Cu drag!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nokia 6. 1Plus (nou nout 0 minute) - ERA nou acum vreo 4-5 ani!

| Wr3nch a răspuns:

Nokia 9. Daca tot esti pornit pe un Nokia, macar alege-l pe cel mai decent.

| Llowlight2023 explică (pentru Wr3nch):

Pai cel mai recent are 4 GB RAM inloc de 6 și Unisoc TIGER T606 inloc de Snapdragon Qualcom 845 și laughing

| Wr3nch a răspuns (pentru Llowlight2023):

Am scris decent, nu recent fra. Eu tot as merge pe un Xiaomi sau RealMe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorola moto g32 ( altex) - 700 lei.