| streetdisaster a întrebat:

Bun. decii. mi-am instalat un program, cu care imi apare muzica din winamp la status la Y! M. cum pot sa scap de prostia aia? e de ajuns daca imi reinstalez mess-u? e urgent! Evident...

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

5 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Iti spun eu da imi dai funda deschizi winampu si dai un clic pe winampdupaia dai ctrl+p deci ti ctrl apasat si in acelasi timp dai si p
dupa aia dai pe general purpose dupa aia in dreapta dai un clic pe yahoo mesenger nou playng dupa ce ai dat clic pe el l-ai se selecteaza automat dai jos de tot pe configure selected plug-in si debifezi casuta aia show headphones icon si gata dai save se inchide aia si la alalta dai x si gata si eventual un restart la messenger tongue

| chakuza a răspuns:

Incearca sa te duci aici http://www.madalin.eu/wp-content/uploads/2007/12/imagine1.jpg si dai unninstall selected plug-in. Sper sa mearga;)

| BoRaK_7316 a răspuns:

Reinstaleazati Messengerulwinking si vei scapa de aceea chestie Funda plzbig grin

| 34588773 a răspuns:

Teoretic este de ajuns daca-l reinstalezi dar totusi mai cauta ca trebuie sa mearga scos de la status.

| Boog a răspuns:

Intra acolo in coltul monitorului la start si dai la control panel si pe undeva pe acolo o sa iti scrie eliminare sau adaugare si apesi acolo si o sa iti gasesti programul pe acolo si dai elikminare sau delete si gata abig grin sau daca nu merge iti reisnstalezi messul dar mai sigura e prima varianta