| alexsegmerean a întrebat:

Bun, m-am decis sa fac un update la PC-ul meu curent, si vreau sa stiu daca placa urmatoare este compatibila cu placa de baza si sursa:http://www.altex.ro/......dr5-128bit

Placa de baza ASRock G31M-S
Putere maxima sursa: 450W
Funda pentru raspuns corect, si daca puteti sa-mi ziceti si cum sa monteaza placa video mentionata mai sus e super.

Răspuns Câştigător
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Buna, placa de baza este compatibila cu cea video si sursa. De montat... ai putea sa il duci la un service, deoarece s-ar putea sa ma insel si sa montezi placa video unde nu trebuie.

| alexsegmerean explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Poti confirma raspunsul?, am vazut pe internet ca e cam complicata treaba cu compatibilitatea sloturilor.

| alexsegmerean explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Multumesc de raspuns, toate cele bune.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru alexsegmerean):

La fel! happy