| sabinutsiii a întrebat:

Aș vrea sa știu și eu. dacă îmi dezactivez contul pe facebook și după o perioadă vreau sa revin. pozele, comentariile si celelalte date, răman salvate sau se pierd?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu pierzi nimic.totul ramane salvat in serverul celor de la Facebook.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ramane tot! Exact cum il lasi! Nu pierzi nimic!

| Shopiaalin a răspuns:

Eu stiu ca raman salvate

| Aliutza a răspuns:

Odata ce iti stergi contul, nu mai ramane nimic. De ce vrei sa-l stergi? Pur si simplu nu mai intra o perioada, pana cand ti se face din nou dor de facebook. Bafta!

| Gufiii a răspuns:

Raman salvate si eu mi-am dezactivat contul iar cand am intratr din nou totul era la felhappy

| biuuu a răspuns:

Da ele raman salvate

| ssv a răspuns:

Toate dateleiti raman daca bifezi ca il dezactivezi temporar

| sabinutsiii explică:

Oke. Multumesc frumos

| ooxxy a răspuns:

Dar cum fac sa revin din nou pe facebook dupa ce l-am dezactivat?