| Ciuca_Victor_1967 a întrebat:

Acesta este contul tatei,dar il folosesc eu! Ma numesc Madalina! As dori sa ma ajutati cu ceva! Am o tableta VONINO,si astazi umblam pe ea, dar dintr odata s a blocat! Am stins o si am aprins o! Dar de fiecare data cand o sting imi apare doar "Vonino " pe ecran si atat! V as fi foarte recunoscatoare daca m ati putea ajuta! Va multumesc! P.S. Dau funda! Va pup! :*

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Garantie mai ai la ea?
Ce model e mai precis?

| Ciuca_Victor_1967 explică (pentru sltlp):

Cred ca am! Pai e Sirius QS...winking

| sltlp a răspuns (pentru Ciuca_Victor_1967):

Daca ai garantie, fuga cu ea la garantie. Daca nu, incearca un hard reset acasa(gasesti pe google cum se face la tableta ta).