| Andreea249 a întrebat:

Am o tabletă Vonino, de 1 an sau 2 nu o mai folosesc. Astăzi am bagat-o la încărcat iar după ce s-a incarcat am încercat sa o aprind, si cand țin apăsat pe butonul de aprindere îmi apare pe ecran "Vonino" si doar atat, si 2-3 ore daca o las asa, tot asa ramane? De ce? Ce are? Ce sa ii fac?
Mentionez ca acum jumate de an am încercat sa o aprind, s-a aprins dar îmi aparea un fel de eroare ( nu mai stiu exact)dar nu ma lăsa sa umblu pe ea.
Ce sa ii fac?

1 răspuns:
| Danielos_Dan_1969 a răspuns:

Daca ai garantie cel mai bine ar fi s o schimbi si daca nu iti iei alta tableta mai buna de exemplu Samsung, Lenovo eu asa te as sfatui