| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Buna. Mi-a fost dezactivat contul de Instagram dintr-o prostie. Si am facut contestație pe email si m-au pus sa trimit o poza cu mine ținând in mana o foaie pe care sa scrie un cod pe care mi l-au dat ei, numele meu complet si username-ul de la insta. Stiti cumva cand o sa primesc un raspuns? Si daca raspunsul meu va fi analizat de un om sau un robot?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

De obicei de un om dar dureaza nu doar tu esti pe lista.

| jambino39 a răspuns:

La fel am patit si eu ieri, s-a rezolvat la tine? Ai primit contul inapoi?

| Anonimafarahaz2 explică (pentru jambino39):

Da, a durat cam 3 zile