| CurcubeulColorat a întrebat:

Acum am alta problema cu mess-ul.Scap de una dau de alta.Nu ma mai pot conecta pe messenger.Acum am messenger 8 pentru ca am instalat si 9, 10 si 11 si nu ma pot conecta nici cu alea. Imi scrie ceva despre,, troubleshoot", nu stiu exact ca le-am dezinstalat si am 8 acum cu care aseara m-am conectat si azi de dimineata cand am vrut sa ma conectez, nu am mai reusit.Bag parola si id-ul, astept cateva secunde si imi apare un mesaje in care scrie asa :,, Se pare ca exista o problema in incercarea de a te conecta pe server. Te rog sa incerci mai tarziu! " si aici pot da,, ID nou",,, Probleme la intrare?" si,, Incearca din nou". Eu am mess in romana.

3 răspunsuri:
| cosminzk8 a răspuns:

Daca scrie troubleshot, poti sa apesi pe butonul Trobleshot, pentru ca o sa iti analizeze problema si o sa iti zica ce trebuie sa faci ca sa o rezolvi, si mie mi se mai intampla asta, cand uitam sa conectez netu big grin.

| Ioanantonia a răspuns:

Pai asta are o problema cu net-ul

| tuborgel a răspuns:

La mess 8 iti intra dar dupa cateva incercari bune! L-am avut si eu trebuie sa ai rabdare...