| Gb_Gabi_1999 a întrebat:

Am si eu o problema cu skype-ul aseara i-am dat deloghare la skype si azi dimineata nu mai mergea sa ma conectez la el si ma chinui sa ma loghez si imi zice asa " Ne pare rau, nu ne-am putut conecta la skype". L-am dezinstalat, si dupa l-am downloadat iar si tot asa imi zice va rog frumos ajutati!

Răspuns Câştigător
| Anonim0204 a răspuns:

Numele meu este Dark aceasta problema mi s-a intamplat si mie mai de mult o sa isi revina... e un Bug de la ei cred...
Asteapta catva fara sa incerci sa te mai conectezi pe el!
PS:anunta-ma daca merge!
By:
Dark

| Gb_Gabi_1999 explică (pentru Anonim0204):

Gata acum merge

| Anonim0204 a răspuns (pentru Gb_Gabi_1999):

Multumesc pentru funda!
#anticipat Dark

5 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

1.Ai adresa salvata? Poate o introduci gresit, si/sau parola...verifica tastele.
2. Reload the page.
3. Parola a fost schimbata.
4. Este o eroare si o sa se rezolve pana la urma. Nu trebuie sa-l reinstalezi. Acceseaza sectiunea problems singing in.

| TabletaSB a răspuns:

Spune te rog ce sistem de operare ai.