| SuperGirl122222222222 a întrebat:

acum cateva luni mi-am cumparat o pereche de casti pentru Samsung,am dat destul pe ele,pentru ca sunt casti bass, cand le-am luat se auzeau foarte bine.eh,acum nu se mai aud la fel,sunt, sa zic asa mai slabe la sunet.si volumul telefonului e la maxim, dar nu se mai aud la fel. oare de ce? as putea sa fac ceva ca sa se auda la fel? dau funda.

Răspuns Câştigător
| AnytzaAny a răspuns:

Parerea mea ar fi sa te duci la tipul sau tipa de unde ai cumparat castile si sa ii intrebi ce se intampla cu ele.este cea mai buna solutie ori daca nu sa intrebi un om care se pricepe la asa ceva.