| ellenutzza a întrebat:

Buna!
acum o luna si ceva cand a fost ziua mamei nu i-am cumparat nimic si acum o sa ma duc cu bunica sa isi faca abonament la cosmote de 6 euro sau 5 si as vrea sa ii iau memi un telefon, pentru ca ea mereu a avut cele pe care i le-am dat eu dupa ce nu`mi mai placeau sau mergeau prea greu, si acum as vrea sa aiba si ea un tel nou nout.

ma gandeam sa ii iau un samsung corby sau lg cookie dar nu ma pot decide care. voi care credeti ca e mai bun? si cam la ce pret aproximativ pot sa il iau la abonamet?

multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara-i ceva practic si eficient. Cei care au o varsta inaintata se descurca mai greu cu tipurile astea noi de telefoane.Il am ca exemplu pe tatal meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune sa ii iei mamei tale lg gt505
e un telefon foarte bun si daca il iei codat in orange e cu 99 eur(400lei)
cookie iti recomand sa nu il iei ca e o mizerie de tel
si corby ar fi o idee foarte buna dar ar trebui sa adaugi pe lista si lg gt505 ca e foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CLAR - LG Cookie e much better laughing, te-as sfatui sa-l iei pe acesta, plus ca are un design mult mai fain decat Corby... Lg Cookie arata aproape ca un Iphone Apple, wich is awesome :X

Good Luck! :*

| Antonia19989 a răspuns:

In primul rand ti-as zice sa nu cumperi nimic la abonament! Nu este convenabil! La urma urmei vei plati mai mult decat trebuie si mai mult decat valoarea telefonului.

Sunt telefoane cu preturi acceptabile, cauta prin magazine! Daca ai posbilitate poti sa cumperi din strainatate, sau daca ai pe cineva acolo, sa-ti trimita! La Londra, de exemplu gasesti o gramada de promotii, si sunt telefoane acolo chiar ieftine. Bafta!