| Illuminati2016 a întrebat:

Buna acum o zi ascultam muzica pe laptopul Asus rog gl552vw,si dintr-o data difzorul stang nu mai suna clar ca cel drept cred ca s-a stricat.cine stie cum sa il repar,am incercat sa reinstalez driverele dar degeaba, are careva vreo solutie?

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Incearca sa le inlocuiesti intre ele, daca problema persisita inseamna ca ai o problema cu placa de sunet (caz grav in care nu prea ai ce face) daca se inverseaza defectiunea (adica cel drept merge bine iar cel stang nu) atunci iti trebuie altr difuzor.