| MrsBrunetzyka a întrebat:

adineauri am schimbat cartela telefonului. cu una frog! si cand a incercat mama sa ma sune zice: apeluri de sosire restrictionate! cum pot face sa nu mai fie restrictionate? [telefonul e sony ericsson]am umblat in tel. la dezactivare - restrictii apeluri, dar nimic, cum pot face? plsss, ajutati-ma

1 răspuns:
| edsdanny a răspuns:

Incearca sa dezactivezi toate Devierile Apelurilor (Call Divert) si incearca si in setarile pentru Apeluri (Call Barring - Incoming Calls).