| Daea a întrebat:

Buna @ all!

Am nevoie de ajutorul vostru, care se pricepe la Counter-Strike: Source?!
Nu mai pot intra in joc, primesc o alerta care spune:
Engine Error. Connect on replay. dll failed! Habar nu am ce trebuie sa fac... sau, ce are...
Am cerut ajutor tehnic de la Steam, dar, tot astept si nu ma baga nimeni in seama...
Poate cineva sa ma ajute?

Va multumesc foarte mult! (funda)

Răspuns Câştigător
| b0b094 a răspuns:

Salut.probabil ca ai luat destroy de pe un server, adica cineva ti-a distrus jocul.singura solutie este sa reinstalezi jocul.si eu am patit la fel si dupa ce am reinstalat a mersbig grin

| Daea explică (pentru b0b094):

Da... sa il reistalez. Asa am sa fac, daca imi spui si cum se face asta. Sunt o nerusinata, recunosc, dar.sunt foartata de imprejurari, pentru ca nu am habar. Adica, stiu eu cate ceva, dar nu merge cu bajbaiala...
Oricum, apreciez gestul tau, si recompensez cu fundita!

| b0b094 a răspuns (pentru Daea):

Mersi...ca sa il reinstalezi prima data trebuie sa dau uninstal(din folderul jocului), iar apoi il instalezi din nou(daca ai jocul pe calculator).

| Daea explică (pentru b0b094):

Multumesc, foarte mult!