| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Buna allz.Am si eu o intrebare.Cand intru pe Youtube, Trilulilu sau orice site unde asculti muzica nu aud nimic.Cred ca are ceva pc'ul meu, ce sa fac sa se auda sonorul?

Răspuns Câştigător
| alleex a răspuns:

Sunt sigur de ce ti s-a intamplat pentru ca si eu am patit acelasi lucru.ciudat acum cateva zile. daca nu iti merge sonorul de pe tube, dar iti merge de exemplu sunetul la altceva de exemplu un joc atunci inseamna ca ai debifat driverul media. uite ce trebuie sa faci mai exact: dai pe Start/ dupa dai Run/scrii in casuta services.msc Dupa mergi la windows audio(dublu click p el) / apoi dai optiunea Start la sectiunea general si la recovery dai :restart the service(la toate trei)/ si apoi Apply.
Garantez ca va mergehappy poate iau o funda. Eu nu am mai avut probleme de atuncibig grin

5 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Se poate sa fie din cauza driver-ului, foloseste acest program : Driver Checker v2. 7. 4 Datecode 20100720 :http://www.megaupload.com/? d=H5AFWNM3 :( Pass: Warezone ) iti cauta si-ti descarca driver-ele care lipsesc si-ti actualizeaza toate driver-ele.

| andrutzza a răspuns:

Ai nevoie de Adobe flash player

| v5ly a răspuns:

Poate ai dat sonorl la minim

uite: intra in start-programs-accessories-entertainment volume control si vezi sa nu fie bifate optiunile mute. sau poate ti-a iesit mufa audio de la boxe la calculatorwinking

| YTwatchdog a răspuns:

Buna! Am avutsi eu o problema ca a ta este ceva la setarile de la boxe. Daca ai relateck sau asa ceva apasa click stanga pe program este an taskbar si alege MultiMedia si acolo bifeaza ce ati trebuie...eu asa am rezolvathappy(Nu sunt responsabil pentru nimic din tot ceea ce se poate antampla)

| Handrei123 a răspuns:

Daca ti se aud melodiile la winamp, nu are ce sa aiba pc'ul, daca nu se aud nici la winamp, atunci are cevahappy