| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani si mama a pus parola la windows pentru ma crede prea mica si nu are incredere in mine...va arog mult! cum pot s-o sparg?! am incercat sa trag cu ochiul, sa filmez cumva dar nu merge! va rog mult, mult, mult!

Răspuns Câştigător
| Rallucadela a răspuns:

Pai...nu trebuie sa tragi cu ochiul.arata-i mamei tale ca esti o fata serioasa! si eu tot 13 ani am si am patit la fel cu mama fiindca stateam prea mult pe calculator. a vazut ca sunt serioasa si a scos parola. f simplu nu?happy

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa de mica si vrei sa si devii infractoare iar noi sa-ti fim complici? Cred ca mama ta a facut asta pentru a te feri de pericole, asa ca stai in banca ta.

| Aero a răspuns:

Eu cred ca mama ta stie ce face!

| LucianGabriel a răspuns:

Nu cred ca avem aici voie sa te invatam cum sa spargi parole si de astea, ar fi mai multe metode dar ti-am zis nu cred ca avem voie sa zicem

| LucianGabriel a răspuns:

@Diana daca ii mai zice ca alte fete raman insarcinate la varsta asta, in vecii vecilor nu mai afla parola.@dtzic daca ma rogi printr-un mesaj la privat poate te ajut(dar sa vedem, mama ta a avut un motiv bun de nu are incredere in tine si a bagat parola nu?)

| Petronela a răspuns:

Buna! Arata-i ca esti o fata serioasa si sigur vei sti parola

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Ce motiv a avut mama ta sa nu m-ai aiba incredere in tine? Oi fi facut tu ceva rau pe net. Daca vrei ca sa nu mai ai parola la calculator roaga frumos pe mama ta sa anuleze si spune-i ca esti mare(doar ai 13 ani, altele raman insarcinate la varsta asta)si ca vei fii mai responsabila de acum incolo cand stai pe internet(iti calculezi cat stai, ce faci pe net, cu cine vorbesti etc). Daca nu te intelege atunci inseaman ca este prea protestoare si nu are incredere in tine. Sper sa ai succes cu mama ta!

| Alin-Dragos a răspuns:

Ce windows ai? trebuie mentionat...

| Roxy_4036 a răspuns:

Spune-i mamei tale sa faca doua conutri... unul al tau si unul al ei pe care sa fie administrator! si tu sa ai cont limitat. e ok asa happy

| enikozita a răspuns:

Dacă mama ta a pus o parolă înseamnă că are ea motivele ei. Nu crezi?