| Dogx a întrebat:

am acest Laptop... http://www.pcgarage.ro/......inux-black

Am vazut ca disk-ul merge 99% si mai scade si ramana 99%sau 100%... si am deschis doar youtube, TPU si pc garage.
De ce ii la 99% sau la 100%?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Ai cumva windows 8.1 enterprise? incearca sa instalezi 8.1 core [simplu] sau 8.1 pro, asa imi facea mie pe enterprise, du-te la setari si fa update si ar trebui sa se rezolve pe moment...

| Dogx explică (pentru RB26DETT):

Eu am win 10 pro

| RB26DETT a răspuns (pentru Dogx):

Ciudat, mie nu mi-a facut probleme windows 10, vezi totusi ce aplicatii ai deschise ce ruleaza in fundal gen u t o r r e n t sau alte programe ce ar putea folosi HDD, iti recomand totusi sa dezactivezi update-urile automate, sa le faci tu manual, odata pe luna /la doua luni, depinde cum iti place, nici mie nu-mi convine sa astept o vesnicie sa se faca update-urile cand mi-e lumea mai draga...

| Dogx explică (pentru RB26DETT):

Mersi pentru sfat