| lpavel a răspuns:

Asus e mult mai bun = in toate privintele!

| Cozmin97 explică (pentru lpavel):

Sper ca ai vazut ca Dell are 4-cpu 6-gpu, sper ca ai analizat bine laptopurile inainte de a raspunde la intrebare

| lpavel a răspuns (pentru Cozmin97):

NU conteaza cati are ci puterea, adica GHZ! Iar un Intel mereu e mai bun decat un AMD, chiar si un i3 ar fi mai bun... big grin

| Cozmin97 explică (pentru lpavel):

Putem lua in vede ca acel amd se poate ridica la turbo 3.2 +6gpu, e ceva eu asa cred, nu neaparat ca e Asus trebuie sa fie si bun.

| lpavel a răspuns (pentru Cozmin97):

Nu pot sa cred ca inca te mai gandesti si nu te poti hotara!? Bine eu mi-am zis parerea acum tu faci cum vrei dar daca nu vei alege Asus faci cea mai mare prostie... big grin Bafta!