| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna am auzit ca adresa de IP se schimba cu fara nici un program, intri pe undeva prin control panel, este adevarat? Daca da atunci spuneti-mi ce trebuie sa fac pas cu pas.

Dau funda!

P.S.:Am windows 7 ultimate, IP static(se poate schimba?).

1 răspuns:
| iubitic a răspuns:

Din pacate,doar furnizorul tau de net o poate face,daca iti aloca un ip dinamic,sau ti-l schimba la cerere.O poti face si tu totusi dar, ai nevoie de un program dedicat, un ip changer. Unii folosesc asa ceva, cand au fost banati, pe unele forumuri.