| hrdcore a întrebat:

am avut pe calculator un program care iti arata cine e pe invizibil dar acum nu mai gasesc pe google de unde sa-l downloadez, imi puteti da un link?

9 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Acel program care il cauti tu se numeste buddy spy scrie pe google si il gasesti sper ca am fost de ajutor.

| hamsterx a răspuns:

Sau pe www.ydetector.com
de acolo poti afla si hi5`ul persoanei respective dk t intereseaza. te pup:*

| BarBye a răspuns:

Www.ascuns.ro
eu una sunt foarte multumita de el :P

| hrdcore explică:

Ba eu nu vreau site-uri eu vreau programul

| symo_2617 a răspuns:

Acum sunt o gramada de situri pe care poti vedea cine e invisible...scrii doar id si nimic mai simplu uite intra aici:x http://www.pulso.ro/

| ChibiRose a răspuns:

Am si eu buddy spy e grozav chiar te sfatuiesc sa-l incerci!

| nobody_7406 a răspuns:

E mai simplu pe www.detectinvisible.com

| 10101 a răspuns:

Http://messenger.ro.im/......isible.htm
De acolo il poti downlanda.