| muhuaxela a întrebat:

Buna,,!,, am camera web, i-am instalat driverul sh tot nu merge, nu stiu ce are...si beculetul galben sta tot timpu` aprins, care normal nu ar trebui sad. ma poate ajuta cineva? plss

Răspuns Câştigător
| Vanyum a răspuns:

Pai dupa ce ai instalat driverul trebuie sa intri si in "Control Panel" ->> "Add Hardware" si acolo sa iti cauti camera web, dai click unde scrie numele camerei, next, next, programul se va updata iar problema se va remedia, daca ai nedumeriri anunta-ma, bafta

3 răspunsuri:
| 0000anonim0000 a răspuns:

Scoate-o din portul usb si pune-o in altul. E posibil sa se reinstaleze, etc. am patit si eu si a mers. Funda?happy

| nextlevel999 a răspuns:

Dezinstaleaza driverul de la webcam.dai restart apoi instalezi diveru fara sa conectezi webu dai restart si apoi conectezi webu si urmezi pasi, dar sa nu scoti dc-ul din unitatea optica pana nu iti va functiona webu

| drdre a răspuns:

Dami un pm si te pot ajuta...