| Biank_8453 a întrebat:

Nu stiu de ce nu mai merge camera web sad Cand am primit-o am instalat-o foarte usor fara probleme, dar dupa ce i-am scos mufa din spate si am bagat-o iar nu mai merge...are beculetul aprins cand e deschis pc-ul dar nu stiu cum sa fac sa-l recunoasac din nou pc-ul. ma ajuta cineva va rog?

2 răspunsuri:
| AframyK a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat mai demult.Esti sigura ca driverul este instalat corect? Unele camere web necesita unele programe sa fie instalate(...). Probabil ca le-ai instalat din moment ce ai amintit. Sfatul meu:Sterge si instaleaza din nou exact cum ai facut si prima data.Cu toate ca ar trebui sa mearga si dupa ce o scoti si o bagi inapoi. BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se scoate program de instalare pentru camere web de pe net?