| UnDeaD96 a întrebat:

Spuneti-mi si mie care stiti de ce cand vreau sa vad si eu un film nu merge deoarece atunci cand adaug subtitrarea se obreste imaginea si se aude sonoru dar nu se vede nimic daca stiti ajutati-ma si pe mine plss

Răspuns Câştigător
| adyalex97 a răspuns:

Pai cu ke program vizionezi filmele? iti recomand km playerwinkingfunda?

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Poate sa aiba mai multe cauze ...inclusic wndowsul poate sa fie de vina!
eu iti recomand sa downloadezi bs-player! e cu mult peste restul! ( daca il ai deja reinstaleaza-l )