| Florian80 a întrebat:

Buna
Am.cumparat o tableta Samsung tab s8 plus si cand o conectez cu cablu usb la laptop imi spune ca nu o recunoaste (si evident nu o vede).Cu acelasi cablu daca conectez tel Samsung s22 ultra il vede perfect
Ce e de facut? Sunt ceva setari de facut in tableta sau cum sa fac?
Ms

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Activează developer options și în noul meniu bifează usb debugging (sau depanare usb parca e in romana). Caută pe google dacă nu știi cum, trebuie să găsești build number și să apesi de 8 ori parca pe el.

| Florian80 explică (pentru VoidEternal):

Am.facut asa si tot degeaba.nu o vede.

1 răspuns: