| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat online de pe Emag camera Web Microsoft LifeCam HD-3000 si nu stiu ce se intampla de nu o pot porni. Nu am primit nici un CD. E foarte dubios. Stie cineva cum se porneste aceasta camera? Si daca mi-am luat teapa, mai pot returna produsul? E foarte ciudat ca patesc asta tocmai de la cei de la Emag, pana acum au fost foarte seriosi...

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Cauta Drivarul pe net, instaleaza-l si vei vedea ca merge
http://www.downloadplex.com/......76962.html

| anonim_4396 explică (pentru georgedanielc):

Multumesc frumos. Acum merge happy

| georgedanielc a răspuns (pentru anonim_4396):

L-ai instalat sau ce?

| georgedanielc a răspuns (pentru georgedanielc):

Cu placere

| anonim_4396 explică (pentru georgedanielc):

Da, am instalat software-ul de pe Microsoft si acum merge.

5 răspunsuri:
| LuFacs a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa ii suni pe cei de la Emag sa le spui problema.