| domnikbyby a întrebat:

Mi-am cumparat o camera web Microsoft Lifecam HD 3000, am instalat-o si cand deschid iconita imi apare mesajul "there is no camera connected to this computer". nu stiu ce sa-i mai fac? Ma puteti ajuta?/ FUNDA

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Dezinstaleaza driverul pe care l-ai instalat si instaleaz-l pe asta:
http://www.microsoft.com/hardware/ro-ro/d/lifecam-hd-3000

| Mihaitza009 a răspuns:

Driverul de la camera trebuie updatat cauta sa-i iei un alt driver de pe net sau fa-i update daca poti

| TeodorL a răspuns:

Pai spune-ne ce ai facut pana acum. Probleme ar fi multe, usb, driver, cablu, etc.