| Dogx a întrebat:

am cumparat un laptop Dell inspiron 5555 quad core a6-7310 4 Gb 500 Gb/2, si are windows unbutu, si eu as vrea sa il schimb windosu si sa stiu daca se poate, si daca suporta ocurile cs go, gta 5 la medium macar...

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sistemul de operare se poate schimba. Iar cât despre cs go sigur îți merge...dar gta 5 nu-ți merge!

| K0sti a răspuns:

Windows unbutu?
I-auzi una, ce au mai inventa astia si noi nu stiam. Multumim de informatie!

| gelu1970 a răspuns:

Windows ubuntu?

| halogen001 a răspuns:

Trebuie instalat un windows. Nu stiu cum vor merge jocurile, trebuie incercat. Cred ca unele jocuri vor merge destul de bine.

| Şerb_Răzvan_1997 a răspuns:

Nu prea cred ca o sa iti mearga nici unul...mai ales la meadiu... poate la easy(cum o fi), dar nu prea cred ca o se le poti porni!
Pentru ca am laptop mult mai bun si nu mi se porneste!
DAA...ai putea incerca pentru spec. min. la cs go si gta 5 merg pentru laptop-ul tau!
Deci incerca...nu strica...SI S-AR PUTEA SA ITI MERGA!(scuze pentru toate prostiile astea de explicati). FUNDA?